KORTERITE REMONT

Consfort OÜ teostab kõiki elu-ja mitteeluruumide remonditöid.
Me teeme igasuguse raskusega kosmeetilist remonti,euroremonti ja kapitaalremonti. Ruumides teeme ümberplaneerimist, paigaldame lae ja seina kipsplaadist kontsuktsioone, varustades neid peidetud LED valgustusega.

Joondame seinu ja lagesid ning vahetame põrandaid. Teostame igasugust joondatud pindade lõppviimistlust,kasutades kvaliteetseid viimistlusmaterjale. Paigaldame iga tüüpi põrandakatteid. Teostame täielikult kõikide elektrijuhtmete vahetust ja lülitite ning pistikupesade ümberpaigaldamist. Teostame kütteradiaatorite vahetust ja paigaldame erinevat tüüpi põrandakütteid. Ühendame vannitoa ja tualettruumi. Vahetame veevarustuse-, kanalisatsiooni-ja ventilatsioonisüsteemid.

Paigaldame seina-ja põrandaplaate,erinevat tüüpi ripplagesid. Paigaldame uued tubadevahelised ja välisuksed. Töötame välja garderoobide projektid. Teostame rõdude täieliku renoveerimise. Töötame välja köögimööbli optimaalse projekti. Valmistame köögi ette köögimööbli-ja tehnika paigaldamiseks,arvestades kõikide kommunikatsioonide ühendamist. Meie prioriteediks on korterite, majade ja kõikide teiste siseruumide disain-remont.