DISAINPROJEKT

Enne remondi juurde asumist tuleb töötada välja sisekujundusprojekt. See on vajalik eelkõige tellija jaoks.

Disainprojekt on järk-järguline juhend tellija ja spetsialistide jaoks, kes lõppkokkuvõttes hakkavad teostama remonti teie korteris, majas või äripinnal. Kui soovite saada tõeliselt kaunis interjööri tulemus alates kontseptsioonist kuni selle väljatöötamiseni, tuleb pöörata suurt tähelepanu projekti algfaasile.

Planeerimislahendus on üks olulisemaid projekteerimisetappe. See on põhi, mida ei saa enam hiljem muuta, mistõttu peate kohe alguses valima spetsialistid, kes suudavad pädevalt ja kvaliteetselt töötada välja vastava paigutuse, mis vastab Teie ootustele ja soovidele.

Meie välja töötatud sisekujundusprojektiga muudetakse ilmekaks kõik elu- või äripinnad vastavalt teie soovidele ja ootustele. Meil on samuti hea meel pakkuda võimalusi sisekujunduse ja kompositsiooni loomise jaoks, ühendades seeläbi maksimaalse funktsionaalsuse, mugavuse ja ilu.

дизайн проект
Meie ettevõttes saate tellida sisekujundusprojekti spetsialistidelt, kes oskavad olemasolevat pinda väga praktiliselt ära kasutada. Nad teavad, kuidas kasutada ehitusinnovatsioone ja dekoratiivelemente, mis toovad esile ruumi eeliseid ja peidavad ebatäpsusi. Anname infot, milliseid materjale on kõige parem kasutada, et planeeritud kava läheks maksimaalselt täpselt täide.
дизайн проект

Disainprojekti kuulub:

 • sisekujunduse peakontseptsiooni välja töötamine
 • sisevaheseinte monteerimisplaan
 • sisevaheseinte plaan
 • ruumide paigutuse plaanid koos mööbliga
 • laeplaanid koos valgustite ja lülitite paiknemisega
 • elektriseadmete ja pistikupesade plaan
 • põrandakatte plaan plaatide paigutuse või kattemustriga
 • seinalaotis
 • ruumide viimistlus koos viimistlusmaterjalidega
 • mööbli valimine ja spetsifikatsioon
 • valgustite valimine ja spetsifikatsioon
 • väljasõidud Tellijaga poodidesse materjalide ja seadmete valimiseks
 • 3D-visualiseerimine

Disainprojekti maksumus sõltub konkreetse projekti keerukusest ja ülesehitusest. Pöörduge meie ettevõttesse ning arvutame maksumuse spetsiaalselt teile.

Meie ettevõttes kaalutakse hoolikalt igat detaili. Sisekujunduses pakume välja autorlahendusi ning viime laitmatu lõpuni kõik alustatud projektid. Korteris või majas loome hubase ja mugava atmosfääri, kuhu tekib soov tulla lõõgastuma ja olesklema. Kontoriruumis loome mugava õhkkonna ärisuhtlusteks koosolekuruumides ja kabinettides. Loome sobivaima interjööri oluliste
otsuste tegemiseks.
Consfort OÜ loodud harmooniline disain kodus, korteris või äripinnal peegeldab tellija stiili ja isiksust!

Majade disainprojekt

Tellides maja disainprojekti meie ettevõttest, saate hoolikalt välja töötatud projekti teie äranägemise järgi.

Saate kompleksteenuse, mille eesmärk on disainprojekti väljatöötamine, alustades sisekujunduskontseptsiooni väljatöötamisest ja lõpetades kodu 3D-visualiseerimisega, mis võimaldab mitme nurga alt näha, kuidas interjöör pärast kõigi tööde lõppu välja näeb.

Majade interjööri disainprojekt erineb mõnevõrra tüüpiliste elamupindade omast, sest see nõuab teistsugust lähenemist, arvestades majade arhitektuurilisi iseärasusi.

Meie projekteerijate ja disainerite meeskond pakub teile elamispinna ratsionaalset planeeringut. Nad arvutavad kokku materjalide ja remondiga seotud eeldatavad kulud. Valivad teie sisekujunduseks jaoks sobivaimad lahendused.

Kui otsustate tellida meilt projekti, võite olla kindel, et kõik teie ettekujutused, ideed ja unistused realiseeruvad.

Korteri disainprojekt

Kui olete otsustanud korteri remondi kasuks, siis tuleb ilmtingimata kasutada ära meie disaineri professionaalseid oskusi. Enne remonditöid tasub tellida korteri disainprojekt. See annab tervikliku ja vajaliku pildi sellest, mis suunas peaksite liikuma.

Korteri disainprojekt on põhimõtteliselt kui juhend teile ja meeskonnale. Kui teil on olemas korteri disainprojekt, on teil olemas kindel ettekujutus sellest, kui palju maksavad materjalid ja mööbel. Teil on ettekujutus sellest, milline näeb korter välja peale remonti.

Kui korteri remonti tehakse disainprojekti põhjal, on see väga suureks plussiks tulevikus, kuna remonti teostatakse «juhendi järgi».
Seega tellige korteri disainprojekt ja ärge korrake nende vigu, kes on otsustanud remontida korterit ilma projektita.

Meie ettevõtte eeliseks on võimalus teostada disainprojekti meie ehitajate meeskonna poolt. Sellisel juhul on kogu remondiprotsess ühe meeskonna kätes ja kõik ilmnevad tööprobleemid lahendatakse meie ettevõttes. See säästab teie aega ja närve.