MAJADE EHITUS

Loome ja teostame teie jaoks mistahes keerukusega projekti, alates saunast kuni eramajani. Teostame kõiki ehitusetappe.

Kuidas teie maju ehitame?

Ettevõte CONSFORT OÜ pakub professionaalset elu- ja äripindade ehitust soodsalt. Pakume juba üle 8 aasta ehitusteenuseid Eesti turul. Põhitegevusvaldkonnaks on kaasaegsete majade ehitus, korterite remont ja disain. Kõik tööd tehakse viimase lihvini ja ühest ettevõttest. Ehitame kauakestvaid maju. Selline tulemus saavutatakse tänu pikaajalisele töökogemusele, töötajate professionaalsusele ja kõrgekvaliteediliste materjalide kasutamisele. Meie ettevõte tagab kõik tööetapid alates maja projekteerimisest, kuni selle garantiijärgse kasutamiseni.

 

Miks tasub ehitust meilt tellida?

 • Võtame enda peale kõik raskemad ülesanded, mis on seotud teie maja ehitusega, alates projekteerimisest, kuni püstitamise ja objekti üleandmiseni. Teil ei tule ise materjale ostma hakata ega kontrollida igat ehitusetappi. Sellega hakkavad tegelema meie ettevõtte meistrid.
 • Projekteerime teie unistuste kodu. Kirjeldage oma unistuste maja ning meie arhitektid ja disainerid planeerivad hoolikalt maja välimust nii väljast kui seest, arvestades kõiki teie soove.
 • Säästame teie raha materjalide valimisel, määrame ära konkreetse eelarve. Peate vaid kindlaks tegema, mis materjalidest teie maja ehitatakse.
 • Esitame kogu tehnilise dokumentatsiooni. Koostame lepingu fikseeritud hinnaga, mis ei muutu tööde käigus.
 • Ehitame teie maja vastutustundlikult ja armastusega! Kõigil meie töötajatel on pikaajaline töökogemus ehitusvaldkonnas. Igat etappi kontrollitakse.
 • Garantiina võib pidada klientide tagasisidet.

Võtmed kohe kätte maja ehitusetapid

Niisiis, olete alustanud oma unistuse – võtmed kätte maja ehitamise realiseerimist. Nüüd huvitab teid ilmselt kõige rohkem ehituse käik: millal ja kes töid teostab. Tänu meie skeemile ehitatakse mistahes arhitektuurilise keerukusega maja kiiresti ja hõlpsalt.
Ehitusetapid hõlmavad järgmist:

 • Projekti arutamine tellijaga. Võtmed kätte maja ehitus algab kliendi pöördumise mitte esimese tellise laotamisega. Kas see saab olema isiklik või tüüpprojekt. Kõiki detaile täpsustatakse üle selles etapis. Võite kohtuda meie inseneri või arhitektiga. Nad räägivad, millised tehnoloogiad on praegusel ajal parimad ja kuidas neid hakatakse kasutama maja ehitusel.
 • Materjali valik. Meie ettevõte pakub võimalusi plokk-, monoliitsete ja tellistest konstruktsioonide ehitamiseks. Samuti on populaarne karkass ehitus. Looduslike materjalide armastajatele on olemas materjalid keskkonnasõbralikust puidust.
 • Tehnilise dokumentatsiooni koostamine. Ükskõik milline saab olema tulevane maja, selle jaoks tuleb valmistada ette ka tehniline dokumentatsioon. Eelarve väljatöötamise vajadus tuleneb asjaolust, et iga klient peab tulevaseks ehituseks rahaliselt valmistuma. Tänu täpselt määratletud eelarvele saate ehitada maja fikseeritud hinnaga.
 • Ehitus. Kui dokumentatsioon on koostatud, materjalid välja valitud ja eelarve paigas algab maja ehitusprotsess.

Mida hõlmab endast võtmed kohe kätte majade ehitus

Niisis jõuab kätte aeg, kui kõik ettevalmistustööd on tehtud ja võib asuda ehitama. Algab maja rajamine ja üks olulisemaid töid – vundamendi panek. Selles etapis sõltub kõik kasutatavatest tehnoloogiatest ja materjalidest. Karkasstehnoloogial maja ehitatakse oma eripäradega. Töö puidu, plokkide, telliste või betooniga nõuab teatud reeglite järgimist. Meie ettevõtte käsutuses on kogenud meeskonnad. Nende spetsialiseerumine on maja valmis ehitamine, mis hõlmab:

 • vundamendi ehitus;
 • seinte ja vaheseinte monteerimine;
 • katusetööd;
 • majade välistööd;
 • kommunikatsiooniühendused;
 • siseviimistlus.

Kõik ehitusel kasutatavad materjalid on sertifitseeritud. See garanteerib teie majale pika kasutusea ja keskkonnaohutuse.

Majade ehitus soodsalt

Tänapäeval on keeruline ette kujutada, et maju saaks ehitada soodsalt. Tegeleme majade ehitusega juba palju aastaid ja kogu meie praktika jooksul õnnestus meil alati hoida rahalisi ressursse nii palju kokku, et iga klient saaks kvaliteetse elamispinna ilma üle maksmata. Kõik majad viimistleme lõpuni välja nii, et need on valmis sisse kolimiseks ning nende disain vastab kindlasti kliendi soovidele ja ootustele. Majade ehitusega tegelevad tõelised spetsialistid, kes tulevad toime ka kõige keerulisemate objektidega. Seega, kui teid huvitab oma unistuste maja ehitamine, võtke meie ettevõtte juhatusega ühendust kodulehel märgitud numbril. Meie vastastikune koostöö saab olema meeldiv ja kasulik!