ME PAKUME

Consfort OÜ pakub kõiki ehitus-, remondi- ja viimistlustöid, mis sisaldavad kogu disainteenuste spektri.
Põhiliseks Consfort OÜ töö eeliseks on integreeritud lähenemisviis: tulevase interjööri konseptsiooni väljatöötamisest kuni tema elluviimiseni, projekteerimise ,ehitamise ja viimistluse kujul kuni dekoreerimiseni.

Me läheneme meie klientidele individuaalselt, töötame paralleelselt tellijaga, orienteerudes tema soovidele, maitsele, huvidele ja hobidele.

Consfort OÜ võtab vastu tellimusi korterite, majade, kontorite remondiks ja majade ehitus “võtmed kätte”. Me oleme alati valmis arutama tulevase koostöö tingimusi ja pakkuma kliendile oma ideid kõige optimaalsema ja kasulikuma korteri või iga teise ruumi viimistlusvariandi leidmiseks ja kvaliteetsete viimistlusmaterjalide valimiseks.

Interjööri loomisel paneme me suurt rõhku erineva keerukuse ja konfiguratsiooniga seina-ja laeniššide ning konstruktsioonide loomisele. Niššide kujud võivad väga erinevad olla. Niššidel interjööris on mitte ainult dekoratiivne, vaid ka funktsionaalne otstarve.

Niššide kasutamine interjööris laseb stiili rõhutada. Eriti edukas ja effektiivne on seinaniššide kasutamine minimalistliku stiiliga interjööris,kus definitsiooni järgi pakutakse miinimum mööblit. Nišid aitavad monotoonsust vältida ning tänu süvenditele ja eenditele muudavad paljus geomeetriat, eriti, kui nad on varustatud peidetud taustvalgusega.

Me pöörame suurt tähelepanu interjööri valgustusele. Edukas valgustuse plaan tähendab õiget valikut, harmoonilist kombinatsiooni ja kõikide valgusallikate effektiivset asendit. Consfort OÜ praktiseerib interjööris peidetud valgustuse erinevaid variante,kasutades LED-valgusteid. Effektiivselt planeeritud peidetud valgus muudab interjööri proportsioone, teeb ruumi visuaalset korrigeerimist jagades ta tsoonideks.

Värviline valgustus on loetud sekundite jooksul võimeline interjööri tuju ja iseloomu muutma, andes talle erinevaid värvivarjundeid.
Suurt rolli interjööris mängib kivi kasutamine siseviimistlusel. Me eelistame erinevate looduslike kivide kasutamist.