REMONT VÕTMED KOHE KÄTTE

Võtmed kohe kätte peale korteri remonti on kompleksteenus, mis hõlmab kõiki remondiprotsesse alates disainprojekti koostamisest kuni remondijärgse suurpuhastuseni. Selle tulemusel saab klient stiilse ja hubase korteri, mis on elamiseks täiesti valmis.

Teenuse peamine eesmärk on säästa klienti vajadusest lahendada terve rida lisaülesandeid: ehitusprügi välja viimine, ehitusmaterjalide ostmine ja kohale toomine, eraldi elektriku või torumehe otsimine jne.

Võtate lihtsalt ühendust meie ettevõttega ning me tegeleme ise kõigi remondi- ja sisustustöödega. Osalete vaid disainprojekti ja eelarve kooskõlastamise etapis. Seejärel annate oma võtmed meile.

Just seetõttu on võtmed kohe kätte korteri renoveerimine kliendi ja ettevõtte vahel mugav ja tõhus suhtlemisviis. Saate alati palgata korteri renoveerimise iga etapi jaoks spetsialiseerunud ettevõtte või isikliku meistri. Kuid sel juhul peate olema valmis sagedaseks tähtaegade kooskõlastamiseks ja pidevaks remonditööde jälgimiseks igas etapis.

Meie ettevõttes välja töötatud tehnoloogia sisaldab hoolikalt läbimõeldud disainprojektide kontseptsioone, mille põhjal loome igale kliendile ainulaadse interjööri. Nendes projektides on valitud kaasaegsed ja kvaliteetsed materjalid, usaldusväärsed tarnijad ning järeleproovitud tehnoloogilised lahendused.

Ettevõttes Consfort OÜ on realiseeritud tõhus projektijuhtimine, mis hõlmab disainerite, juhtide, meistrite, käsitööliste ja teiste meeskonnaliikmete täielikku omavahelist mõistmist. Isiklik haldur annab regulaarselt ja mistahes ajal värsket teavet remondi käigu kohta.

Võtmed kohe kätte remondi etapid

  • Disainprojekt

Meil on standardkorterites välja töötatud kontseptsioonide variandid, mille põhjal on võimalik koostada arhitektuuri- ja inseneriprojekte. Tuleb vaid teha otsus kontseptsiooni kohta. Muidugi saab ka välja töötada projekte, mistahes tüüpi korteritele ja ruumidele.

  • Demonteerimine, monteerimine, ehitus

Demonteerimistöid teostatakse enne remonti, et valmistada ette puhas osa edasiseks tööks. Seinte ja vaheseinte lammutamine, vanade materjalide eemaldamine (tapeet, laed, plaadid, põrandakatted, palgid, trellid jms) ja ehitusprügi välja viimine.
Uute konstruktsioonide paigaldamine ja ehitamine – seinad ja vaheseinad, välisuksed, avad, aknad, ülakapid, nišid jne.

  • Elektrimontaažitööd

Teostatakse kõik elektritööd. Paigaldatakse uus elektripaneel ja vajaliku arvuga automaatlülitid (kaitselülitid) ning voolulekke relee. Elektritööde lõppu jäävad pistikupesad (valmis lülitite, dimmerite, televiisori ja interneti pistikupesade lõplikuks paigaldamiseks), üksikud kaablijuhid võimsatele elektriallikatele (pliidid, ahjud, voolusoojendid, konditsioneerid jne), kaablijuhid valgustusseadmete jaoks.

  • Santehnilised tööd

Teostatakse santehnilisi töid. Vannitoa, vanni ja muude niiskete alade põrand kaetakse hüdroisolatsiooniga. Paigaldatatakse veearvestid, filtrid, kuulventiilid, rõhuregulaatorid, lekkekaitsesüsteemid (kraanide elektrilukustussüsteem), kanalisatsioonisüsteemid, kollektorigrupid (kammid), püstikud kaetakse soojusisolatsiooniga, monteeritakse WC-poti alla. Kuuma ja külma vee varustamine suunatakse kraanikaussi, vanni, dušši, hügieenilisse dušši, WC-potti, boilerisse, kraanikaussi, nõudepesumasinasse jne.

  • Eelviimistlus

Teostatakse kruntimine, seinte krohvimine, seinte pahteldamine, põrandate tsementeerimine, vahelaed kaetakse valge värviga eelneva vahede hermetiseerimisega, paigaldatakse aknalauad, tehakse nõlvad ja avad. Paigaldatakse kahhelkivist või keraamilised plaadid ning monteeritakse vann või dušikabiin

  • Lõppviimistlus

Teostatakse lõplik viimistlus. See tähendab, et põranda absoluutselt tasase pinna saamiseks teostatakse viimistlus tasanduskiht. Värvitakse seinad (või liimitakse tapeet), paigaldatakse santehnika seadmed (WC-pott, valgustusega peegel, valamu), aluspõrandale paigaldatakse põrandakate, monteeritakse siseuksed, kliimaseadmed, ripplagi, paigaldatakse valgustid jm seadmed.
Tööriistad ja ehitusprügi utiliseeritakse.

Laitmatu võtmed kohe kätte korterite remont

Tagame remondi kõrge kvaliteedi, järgime hoolikalt kõiki ehitusnorme ja reegleid, arvestame tehnoloogilisi nõudeid. Tänu sellele hakkab teil oma korteris olema hubane ja ilus: parkett ja plaadid saavad paigaldatud laitmatult, pistikuid jätkub kogu tehnikale ning jätkub ka piisavalt ruumi mööblile. Vastavalt teie soovile teostame remonti kogu korteris või konkreetses toas.